top of page
IMG_6205.jpg

Nasza wtryskownia

Nowoczesne wtryskarki

Nasz park maszynowy wyposażony jest w nowoczesne wtryskarki niemieckiej marki Krauss Maffei serii CX, GX i MX. Dysponujemy tonażami: 300, 650, 850, 1000 oraz 1300.

Formy wtryskowe

Produkujemy zarówno na powierzonych formach, jak również projektujemy i wykonujemy formy dla nowych wdrożeń produktowych.

Magazyn

Magazynujemy produkty naszych klientów na powierzchni 3.000 m2 pod dachem i 20.000 m2 na zewnątrz.

Kontrola jakości

Standardowo prowadzimy kontrolę jakości wszystkich produkowanych detali, a na życzenie klienta i zgodnie z jego wytycznymi zwiększamy jej zakres.

Montaż i pakowanie

Oferujemy usługi montażu i pakowania wyrobów zgodnie z instrukcjami klienta.

Serwis form

Oferujemy zarówno podstawowy serwis form wtryskowych, jak i pomoc przy bardziej skomplikowanych awariach.

Nasze atuty

Doświadczenie

Działamy od 30-stu lat. W tym czasie udało nam się zebrać wartościowe doświadczenie przy okazji współpracy z wieloma klientami z różnych branż, z dostawcami i pośrednikami. Chętnie dzielimy się zgromadzoną wiedzą tak, aby projekty naszych klientów przebiegały bez zakłóceń.

Kompleksowa obsługa

Każdym zleceniem zajmujemy się kompleksowo. Dysponujemy zapleczem, które pozwala nam wspierać naszych klientów od etapu projektu aż do realizacji na masową skalę, a także w przypadku niespodziewanych awarii.

Centralna lokalizacja

Jesteśmy zlokalizowani w centralnej Polsce, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Jest to duże ułatwienie logistyczne dla naszych klientów.

IMG_6489.jpeg

O nas

WIS Group to firma z 30-letnim doświadczeniem. Działamy w kilku branżach, przede wszystkim usługowo. Zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych, transportem oraz wydobyciem glin ceramicznych.

Jesteśmy zlokalizowani w centralnej Polsce, w Opocznie w województwie łódzkim.

Jesteśmy przywiązani do wysokich standardów jakościowych, na co dowodem są posiadane certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001.

Wielokrotnie zostaliśmy docenieni przez prasę biznesową - jesteśmy m.in. laureatami Diamentów magazynu Forbes oraz Gazeli Biznesu przyznawanej przez Puls Biznesu. 

33-2.png
22-2.png
44-2.png
glowne-3.jpg

Kontakt

Adres

ul. Piotrkowska 203

26-300 Opoczno

Telefon

Email

bottom of page